top of page

אודות רחל מולא נצר

נעים מאוד, אני רחל מולא נצר, יוצרת רב תחומית, עוסקת בעיצוב גרפי מעל 30 שנה, עם עסק בן למעלה מ-20 שנה.

אני זוכרת את הימים הראשונים של העסק שלי, אי אז בשנת 1998 (1996? בחיי שאני כבר לא בטוחה...) - כמה הייתי גאה בעצמי! ואז עוד היינו בלי אינטרנט ועלויות השיווק היו גבוהות כל כך, אבל הגאווה, אוך הגאווה!

לאט לאט קלטתי שיש עוד הרבה כמוני...

יש עוד המון המון המון מעצבים גרפיים ומעצבות גרפיות - בדיוק כמוני...

חלקם טובים יותר, חלקם טובים פחות, חלקם טובים כמוני, אבל כולם - מוכרים את אותם הדברים...

Rachel Mulla Netzer 2022.jpg

כמה שנים אחרי שהקמתי את העסק, והבנתי יותר מהחיים שלי, שברתי את הראש - איך אני מבדלת את עצמי? איך אני מכניסה לעסק שלי משהו, שלא קיים אצל מעצבים גרפיים אחרים, והוא עוזר לי לבלוט בתוך כל התחרות הזאת?

אז התחלתי ללמוד אסטרטגיה וחשיבה אסטרגטית וכללתי את השירות הזה (ללא תשלום נוסף) כחלק משירותי המיתוג שלקוחותיי רכשו ממני. זה יצר עבורי בידול נהדר, אבל מהר מאוד עוד מעצבים הוסיפו את השירות הזה לסל השירותים שלהם. הלך הבידול...

במהלך כל השנים סיפקתי שירותים למאות בעלי עסקים, הן בעיצוב גרפי, הן בייעוץ אסטרטגי בתחומי מיתוג, עיצוב לעסק, חשיבה אסטרטגית בעסק וסל המוצרים, וכן כתבתי עבור לקוחות סטוריטלינג ותכנים שיווקיים.

מבין לקוחותיי היו גם מנטורים רבים ומובילים לעסקים קטנים, ביניהם: אמיר הרדוף, רוזין רוזנבלום, ערן שטרן, אלון אולמן, איתי פז, יניב זייד, מוטי סחראי ועוד רבים וטובים, בנוסף לעסקים קטנים ובינוניים רבים.

כמעצבת גרפית וממתגת, צברתי מיומנות רבה בחשיבה אסטטרטגית עבור לקוחותיי, מה שהביא אותי, במהלך השנים, גם ליכולת לייעץ להם בנושאים שונים בעסק שלהם, כמו: סל המוצרים שלהם, בחירת אפיקי השיווק הנכונים עבור כל עסק, חדשנות בעסק ועוד, כך שלמעשה מי שהגיע אליי לקבלת עיצוב לאתר לדוגמא, או לוגו, יצא, בנוסף לכך, גם עם ידע רב ויקר בנוגע לעסק שלו ולהמשך פעילותו העיסקית.

הדבר הזה היה חשוב במיוחד כשהיה מדובר בעסקים קטנים, שלא הרשו לעצמם להשקיע בייעוץ אסטרטגי והמרכיב הזה, שבעיניי הוא הבסיס לכל עסק, קטן כגדול, היה חסר בהם. הם קיבלו אותו אצלי.

כך שכשמדובר בעיצוב גרפי לעסקים, שהוא למעשה מרכיב אסטרטגי ושיווקי בעסק, הלקוחות שלי קיבלו ממני הרבה יותר מעיצוב, הם קיבלו גם הכוונה וייעוץ ועין בוחנת נוספת לעסק שלהם.

במהלך השנתיים האחרונות התחלתי לפתח משחקי קופסא, משום שרציתי לחדש משהו בעסק שלי, בכל זאת - 30 שנה לעשות את אותו הדבר, יצירתי ככל שיהיה, כבר לא הספיק לי.

המשחקים שאני מפתחת ממוקדים בטיפוח של מערכות יחסים ובהתפתחות אישית וצמיחה - שני מקומות שאני אישית מאוד מחוברת אליהם ורק הגיוני שגם המשחקים שלי ידברו אותם.

משחקי הקופסא שלי, בשלב זה, מיועדים להזמנה מראש בכמויות של 30 יח׳ ומעלה, כמתנות לעובדים, לאירועים ועוד.

ניתן לראות את המשחקים שלי בלחיצה כאן.

בנוסף למשחקי הקופסא ניתן למצוא באתר גם משחקים להדפסה עצמית, בבית או בבית דפוס, בעלויות נוחות וידידותיות.

ניתן להגיע אליהם בלחיצה כאן.

במהלך שנת 2022 הקמתי יחד עם שגית בכנר את Being - מותג שמספק סדנאות מבוססות משחקי קופסא לארגונים. המשחקים הם מקוריים, בפיתוח משותף שלנו, והם מיועדים לייעול של תהליכים ארגוניים.

מידע על Being אפשר למצוא בלחיצה כאן.

בנוסף להיותי מעצבת גרפית ומפתחת משחקים, אני גם כותבת סיפורים קצרים, שמפורסמים גם הם באתר זה ואני רואה בהם משחקים של המוח - לקרוא, לדמיין, לחוות את הסיפור ולהרגיש. ממש כמו משחק (-:

ניתן לקרוא את הסיפורים שלי בלחיצה כאן.

ואיך אפשר בלי אמנות? בכל זאת... אז אני גם עוסקת בציור, רישום ויצירת קולאז׳ים דיגיטליים, שהם ממש משחקי עיצוב של צורה וצבע, שניתן לרכוש ממני ולעטר את חדרי הבית שלכם ולהכניס קצת משחק גם לקירות הבית (-:

את הקולאז׳ים שלי ניתן למצוא ולרכוש בלחיצה כאן.

bottom of page